نویسنده
درباره نویسنده
w3 ir
تعداد پست ها 6

درباره:

گروه تصویرسازان نوین در سال 1390 با هدف طراحی محصولات نرم افزاری تاسیس شد. این گروه از دانش و تجربه متخصصانی برخوردار است که همگی در زمینه های مختلف طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی چندین سال فعالیت داشته اند و همین امر این گروه را در زمره موفق ترین گروه های تولیدات نرم افزاری قرار داده است. در این راه، تیمی متخصص، متعهد و با تجربه در زمینه های مختلف ما را یاری می سازند تا مراحل طراحی و تکمیل پروژهای نرم افزاری با نهایت دقت و بنابر سفارش مشتری آماده عرضه شود، بی شک این مهم اصلی ترین خط مشی گروه می باشد.

  • اعتبار نماد اعتماد 2 ساله شد!

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، نماد اعتماد الکترونیکی را از این پس با اعتبار دو ساله و با دریافت هزینه 175 هزار تومانی اعطا می‌نماید.

اطلاعیه سازمان توسعه تجارت الکترونیکی در مورد اعتبار جدید نماد اعتماد به شرح ذیل می‌باشد:

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم نماد اعتماد الکترونیکی می‌رساند، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نظر دارد در راستای ارتقای کیفیت سرویس و به موجب مصوبه شماره 288 مورخ 1397/12/05 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، نماد اعتماد الکترونیکی را از این پس با اعتبار دو ساله اعطا و با دریافت هزینه 175 هزار تومانی اعطا نماید.

شایان ذکر است متقاضیانی که پیش از این اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده‌اند، در زمان تمدید مشمول تعرفه مذکور خواهند بود و از این پس کلیه نمادهای اعطا و تمدید شده 2 ساله خواهد بود. همچنین به منظور حمایت از کسب و کارهای نوپا، متقاضیان دریافت نماد اعتماد الکترونیکی درصورت تمایل می‌توانند مبلغ تعرفه مذکور را در دو مرحله و با بازه زمانی مشخص پرداخت نمایند.