نویسنده
درباره نویسنده
w3 ir
تعداد پست ها 6

درباره:

گروه تصویرسازان نوین در سال 1390 با هدف طراحی محصولات نرم افزاری تاسیس شد. این گروه از دانش و تجربه متخصصانی برخوردار است که همگی در زمینه های مختلف طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی چندین سال فعالیت داشته اند و همین امر این گروه را در زمره موفق ترین گروه های تولیدات نرم افزاری قرار داده است. در این راه، تیمی متخصص، متعهد و با تجربه در زمینه های مختلف ما را یاری می سازند تا مراحل طراحی و تکمیل پروژهای نرم افزاری با نهایت دقت و بنابر سفارش مشتری آماده عرضه شود، بی شک این مهم اصلی ترین خط مشی گروه می باشد.

  • راهنمای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی

از سال 1393 جهت ساماندهی به وب سایت های دارای پرداخت اینترنتی وزارت صنعت، معدن و تجارت با راه اندازی سامانه نماد اعتماد الکترونیکی اقدام به بررسی اطلاعات مالکین وب سایت های دارای پرداخت آنلاین نمود.

نشانه‌اي نمادين است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي (کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقي يا حقوقي) آن براي مدت يک سال صادر مي‌گردد.

لازم به ذکر است که در صورت عدم دریافت نماد اعتماد شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت، امکان راه اندازی درگاه های پرداخت اینترنتی را ندارند. 

جهت دریافت نماد اعتماد پس از تکمیل طراحی و برنامه نویسی وب سایت، مالک وب سایت (شخصی که دامنه وب سایت به نام وی میباشد)  باید از طریق وب سایت enamad.ir اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نماید. 

مراحل ثبت نماد به قرار ذیل میباشد: 

1- مراجعه به وب سایت enamad.ir

2- ایجاد حساب کاربری - برای کاربران حقیقی وارد کردن کد ملی الزامیست - برای کاربران حقوقی نام شرکت و شناسه ملی شرکت الزامی میباشد.

3- پس از ساخت حساب کاربری و تایید آدرس ایمیل وارد سامانه شده و اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید. 

4- وارد بخش تکمیل اطلاعات شده و اطلاعات هویتی - محل سکونت و  تماس فردی را وارد نمایید.

5- سپس در قسمت بارگذاری مدارک تصویر کارت ملی و همچنین صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری نمایید. 

6- سپس در بخش احراز اطلاعات آدرس ایمیل - شماره تلفن همراه و همچنین تلفن ثابت خود را با توجه به راهنمای درج شده تایید نمایید. 

7- در مرحله بعد وارد بخش کسب و کار شده و فرم مربوطه به دامنه و وب سایت را تکمیل و ارسال کنید. 

8- پس از تکمیل مراحل فوق منتظر بررسی کارشناس مربوطه شده و با توجه به اطلاعات خواسته شده روند تکمیل پرونده را طی کنید.